Linkin park & Eminem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linkin park & Eminem

Форум за феновете на Linkin Park & Eminem
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Линкин Парк

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Iana Shinoda
Admin
Iana Shinoda


Брой мнения : 65
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 17.03.2007

Линкин Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Линкин Парк   Линкин Парк Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 12:51 pm

В тази тема ще има инфо за всеки от групата. Като за начало това, после ще пусна още:

Майк Шинода
рап вокалист

Линкин Парк Mike%20shinoda

Майк Шинода е роден на 11 февруари 1977 година в Агура, щата Калифорния. С японски произход е, но семейството му от 3 поколения живее в САЩ. Учил е пиано 10 години, а и свири на китара. Именно той поставя началото на групата, още в своята стая,която използва като звукозаписно студио.
Майк Шинода завършва гимназия в Агура. От там той познава Роб Бурдън и Брад Делсън. По късно учи в художественото училище "Pasadena Art College of Design", където среща Джойзеф Хан. Освен с музика Майк се занимава и с графичен дизайн. Негово творение е и войника върху обложката на "Hybrid Theory". За себе си казва "През целият си живот по някакъв начин съм се занимавал с рисуване. Когато бях на около 3 години и семейството ми ходеше на ресторант, мойте родители ми даваха молив за да се занимавам. Рисувал съм през целият си живот. За това бях толкова учуден от това, че след като отидох в художествено училище рещих да направя музикална кариера", а за това как се е овлякъл по музиката казва "Когато бях по-малък, слушах много Led Zeppelin и Сантана. Никога не съм минавал на метъл“.
Майк Шинода издаде албум на страничния си проект Fort Minor.(повече инфо тук - http://fortminor.com )

Честър Бенингтън
вокалист

Линкин Парк 14929a

Честър Бенингтън е роден на 20 март 1976 във Феникс, щата Аризона. Той е най-късно присъединилия се член на групата (през 1998).Когато е бил малък е имъл доста преблеми със здравето си, а освен това е бил и пристрастен към кокаина, но въпреки това още от тогава обича да пее. Също така може да свири на пиано и китара. Издава първият си албум на 16 годин. Свирил е и в други групи преди Линкин Парк.
През 1996 се жени. Жена му се казва Саманта. На 19 април 2002 се ражда сина му, който се казва Дрейвън. В момента живее в Лос Анджелис с жена си, сина си и двете си кучета. Обича да прекарва време със семейството си.
Той не е вярващ. Не приема възгледите на нито една религия.
Името на групата Линкин Парк хрумва на Честър. Хрумва му, когато минава през парка Линкълн в Санта Моника.
Върнете се в началото Go down
https://lpandeminem.bulgarianforum.net
milenaLP

milenaLP


Брой мнения : 43
Registration date : 01.05.2007

Линкин Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Линкин Парк   Линкин Парк Icon_minitimeНед Май 06, 2007 12:24 pm

Роден на: 15.03.1977 в L.A.
Име: Джоузев Хан
Семейно положение: неизвестно
Oсновно занимание: dj в LP, прави и всички семпли
Предишни занимания: художник-илюстратор, dj в 'Xero'
Любими групи: диджеите въртят плочи и нямат време за любими групи
Какво му е хубавото да си музикант в известна банда:
Това е въпрос като от ученически албум - аз въртя плочи
Факти:
Джо Хан е работил върху специалните ефекти за 'X-files', както и за сериала 'Dune'. Той разработва и интрото към 'Cure For The Itch'. Доста активен и във видео индустриата, само за две години е продуцент на 6 клипа. Идеята за клипа към 'One step closer' е също негова. Той снима в изоставен подлез на 60 фута под L.A.. Crawling е първото видео на L.P. което той режисира. Клипа е за момиче което е било малтретирано от баща си. Както изглежда Хан е предвидил жесток завършек, но Warner Bros довежда клипа до щастлив край. Едно от наи-запомнящите се видеота на L.P. е 'In the end'. Идеята за клипа е в резултат на внезапен пристъп на мозъчно разстройство у Джо. Времето в него се променя както емоциите в песента. Кеiko (kee-ko) e името на летящите същества в клипа. Работата му обаче не свършва до тук. Видеото към Papercut също е негово творение. То даже е издадено само за обединеното кралство като благодарност към феновете в Европа. Специалните ефекти са специалитет на Мр. Хан. В 'Points of Authority' (REANIMATION) той даже използва и мотиви от Final Fantasy. Toва негово клипче е номинирано за най-изпъстреното със специални ефекти видио в историята.


Роден на: 20.01.1979 в L.A.
Име: Роб Бартън
Семейно положение: неизвестно
Oсновно занимание: барабанист в LP
Предишни занимания: келнер, барабанист на 'Xero'
Любими групи: няма
Какво му е хубавото да си музикант в известна банда:
Ами... аз тропам
Факти:
Роб е бил вдъхновен да стане барабанист след като видял концерт на Aerosmith. Майка му всъщност познавала въпросния барабанист, и така малкия Бартън бил много близко до изпълненията на групата. Той започнал да се занимава с това едва когато навършва 6. Роб е ходил на училище с небезизвестните 'Incubus'. В 'Reanimation' не ремиксира повечето свои drum семпли и само чува траковете и казва своето мнение. Ако не ги одобри парчетата се преработват докато станат по-добри. Можем да кажем че той е помагал за подобряването на албума. Чудна работа!


Роден на: 01.12.1977 в L.A.
Име: Брад Делсън
Семейно положение: неизвестно
Oсновно занимание: китарист в LP
Предишни занимания: студент,китарист в 'Xero'
Любими групи: Britney Spears
Какво му е хубавото да си музикант в известна банда:
Да свиря с моите приятели по целия свят
Факти:
Брад е завършил заедно с Майк . Странно но Делсън се е занимавал с писане. Той е имал своя собствена колонка в списанието за музика Guitar World Magazine, където пише за младите, но преспективни китаристи. Трудно можете да видите Брад без своя мобилен телефон, освен когато той дава интервю, спи или е на сцената. Той претендира че е голям фен на Britany Spears, но дали заради нейните вокални или физически качества можем само да гадаем... Делсън винаги носи по навик специално конструиран от него и Шинода Headphone, с който казва че влиза в Матрицата : )... 'BBB' е прякора му, в резултат на многото e-mail-и от фенове, и в превод значи 'Големия лош Брад'.


Роден на: 08.02.1977
Име: Дейвид Майкъл Фаръл (Финикс)
Семейно положение: неизвестно
Oсновно занимание: Басист в LP
Предишни занимания: Басист
Любими групи: ...
Какво му е хубавото да си музикант в известна банда:
За повече oт годинa отсъствие, беше невероятно да се завърна и да свиря с момчетата отново. Аз поддържам всеки който е с нас навсякъде - на нашите live изпълнения и милионите, които купуват нашите албуми по света. Вълнението е голямо и немога да го изразя с думи...
Факти:
След турнето със 'The Snax' след една година и полувина Финикс се завръща в L.P. точно на време за да участва във видеото към 'Crawling'. Той е бил басист на 'Xero', оригиналното име на Linkin Park. Бил е в група на име 'Tasty Snax' докато не се завръща в L.P. няколко месеца след като Hybrid Theory е издаден.
Linkin Park Linkin Park Linkin Park

мен лично Джо много ме кефи, но любимец нямам![img][/img][img][/img]
Върнете се в началото Go down
Iana Shinoda
Admin
Iana Shinoda


Брой мнения : 65
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 17.03.2007

Линкин Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Линкин Парк   Линкин Парк Icon_minitimeПон Май 07, 2007 8:26 am

Много ти благодаря, че си пуснала инфо и за останалите от групата Very Happy ! Мен все ме домързяваше или нямах време Rolling Eyes Wink .
Върнете се в началото Go down
https://lpandeminem.bulgarianforum.net
milenaLP

milenaLP


Брой мнения : 43
Registration date : 01.05.2007

Линкин Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Линкин Парк   Линкин Парк Icon_minitimeВто Май 08, 2007 3:16 pm

моля,моля пяк заповядай Very Happy
Върнете се в началото Go down
Albena Bennington

Albena Bennington


Брой мнения : 69
Age : 32
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 06.04.2007

Линкин Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Линкин Парк   Линкин Парк Icon_minitimeВто Май 15, 2007 8:55 am

И аз благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
http://famouszone.editboard.com
milenaLP

milenaLP


Брой мнения : 43
Registration date : 01.05.2007

Линкин Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Линкин Парк   Линкин Парк Icon_minitimeСря Май 16, 2007 10:03 pm

Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Линкин Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Линкин Парк   Линкин Парк Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Линкин Парк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Linkin park & Eminem :: Linkin Park :: За тях-
Идете на: